Türkçe
English
Deutsch
Şirket Profili
Anasayfa / Kurumsal

Formal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 34 yıllık alüminyum profil üretim tecrübesiyle 2003 yılında Kayseri Organize Sanayi’nde faaliyetlerine başlamıştır. İki kampüste 20.000 m²  si kapalı olmak üzere toplamda 40.000m²   alanda faaliyet göstermektedir.

Artan müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yatırımlarına sürekli yenilerini ekleyen Formal,  yıllık 11.520 Ton alüminyum profil üretim hacmi kazanmıştır.

 

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan FORMAL, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, deneyimli teknik kadrosuyla, tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirerek, kendi bünyesinde mevcut olan kalıphane ünitesinde özel profil kalıpları yapmaktadır.

 

Standart ebatlarda profiller sunmanın yanı sıra, özellikle sanayici müşterilerinin talep ve toleransları doğrultusunda, ürün şekillendirme proseslerini gerçekleştirerek (CNC Ortamında) mamül ve yarı mamül ürünler de sunar.

Ayrıca standart ve işlenmiş profillerin yüzeyleri için, kendi bünyesinde mevcut olan yıllık 7500 ton kapasiteli Eloksal tesisi ve yıllık 3000 ton kapasiteli Elektrostatik Toz Boya tesislerinde yüzey çözümleri de üretir.

Polisaj, satinaj ve kumlama üniteleri ile alüminyum yüzeyde çeşitliliği yakalayan FORMAL, seri üretimde de doğrama, sürme ve cephe profilleri ile hizmet vermektedir.

 
Tüm bu özellikleri ile FORMAL ALÜMİNYUM çözüm ortağınız olmaya hazır.
FORMAL Alüminyum
O.S.B. 35. Cadde No:27 38070 Melikgazi / Kayseri
T. : 0 352 322 15 55 - F. : 0 352 322 15 65
©2015 FORMAL Alüminyum - All Rights Reserved
                                           web tasarım medyatör